| seby15 a întrebat:

FUNDA!
Caut un metin2 Privat care sa aiba :-King si arme legendare la negustori
adica sa fie PvP(SA NU AIVA MC)
DAI SI VOT
LA PRIMUL metin2 privat care indeplindeste cerintele are funda si vot

2 răspunsuri:
| paffyxfairy a răspuns:

CANDY LONGJU -- este super tare.-- primesti 7 zile tot felul de lucruri misterioase, cad lucruri foarte usor si primesti experienta bonuss! FUNDA SI VOT PLEASE? big grin

| YoYoTudor a răspuns:

Frate eu stiu ca HammerMt2 e frumusel dar nu e on tot timpul mai mlt seara pe la 10-11 atunci intra GM... arme tari lvl 93 din prima arma epica de 127 in inv posedata ca armura la tiffny ei lvl 127 armuri epice rau la magazin pietre tari +9... eu tias zice pe Hammer n-are mc:D uite site http://hammermt2.servegame.com/ sper sati placa :D