| Tequilla_3721 a întrebat:

FUNDA!
ce glume bune stiti?laughing

Răspuns Câştigător
| elena a răspuns:

Trei porumbei stateau pe o creanga: unul era alb, unul era negru si unul era...sa cada.

4 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Merge unul la doctor cu un picior rupt:
− Ce s-a intamplat?
− Am avut un accident de avion!
− Cum asa?
− Mergeam pe strada, m-am uitat dupa un avion si am cazut intr-o groapa!

| Tequilla_3721 explică:

Da

| iepurica_7902 a răspuns:

Bancuri?

Farse?

Cum adica "glume"?

Chestii amuzante?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai iti zic un banc foarte amuzant zis de profu de mate :erau o data 3 iezi care traiau cu mama lor intr-o vila cu piscina cu limuzine etc.Intr-o zi mama lor pleaca la cumparaturi si lupului ii vine in minte sa-i manance pe iezi, merge la primul ied si il vede ca face karate picioare pumni, merge la al doilea ala cu sacu de box boxeaza face scheme, merge la al treilea ala tot cu sabi cutite se antreneaza, si lupu mirat zice pe astia sa-i manance ion creanga