| FlashXLight a întrebat:

Funda! Ce parere aveti http://deutzastar.blogspot.com/? Acum l-am facut si sper sa va placa :D
Mai ziceti-mi si de ce va place / nu va place sau ce ar trebui sa mai adaug daca e nevoie! Funda pentru cele mai multe sugestii si/sau argumente!
:*:*:* Pupici!

Răspuns Câştigător
| Crisu a răspuns:

Sorry ca o spun asa pe de-a dreptul, dar nu-mi place! Inteleg ca esti incepatoare si ca ar trebui sa te incurajez, insa mie nu-mi place. Din moment ce e nou si nu ai facut decat prezentarea, ar trebui sa-l publici de-abia dupa ce: o sa ai mai multe subiecte si o sa ai un aspect acceptabil. Poti sa pui un alt aspect, ceva care sa te reprezinte, colorat sau inchis, poti face o alta descriere, ceva mai complex. Nu cred ca tu in 3 cuvinte te descrii ceea ce ai facut tu acolo. Poti sa povestesti ceva din viata ta, sa spui ce-ti place si ce nu-ti place, trebuie sa scrii acolo ceea ce scrie intr-un blog. Succes!