| DdoarEuuu a întrebat:

Funda!
Cine imi spune cea mai tare gluma, sau banc!

8 răspunsuri:
| IoanaTempah a răspuns:

- Tata, am visat ca imi dadeai niste bani
- Poti sa-i pastrezi laughing

| BroascaCuElice a răspuns:

Am auzit ca ti-a murit soacra, ce a avut? - Un apartament, o masina, bijuterii si ceva economii. - Nu! Voiam sa stiu de ce a murit? - A coborat in pivnita dupa cartofi si a cazut pe scari. - Si voi ce ati facut? - Fasole.

Un baiat isi suna tatal la interfon : ' tata, tata... tu cu o mana de asi la poker ce ai fi facut? ''As fi pariat pe casa' raspunde tatal.'' Atunci coboara pentru ca am pierdut-o laughing

Bula merge la scoala acolo doamna invatatoare il intreaba: -Bula cu ce vii la scoala? -Cu bicicleta. -Tom tu cu ce vii la scoala? -Cu gipu doamna. A doua zi profesoara il intreaba pe Bula: -Bula u cu ce vii la scoala? -Cu un Audi. -Atunci de ce ai intarziat? -Mi-o cazut lantul.

Ce ai păţit, dragă, de ce plângi? - Iubitul mi-a dăruit un trandafir! - Super, şi de ce plângi? - Mi-a spus că se va întoarce doar atunci când se va usca! - Şi? - Păi trandafirul e din plastic!
Într-un tufiş, în parc: - Te iubesc. - Şi eu. - Te doresc. - Şi eu. - Mă cheamă Vasile. - Şi pe mine.

Un motan se plimba pe camp. O vaca il intreaba: -Asa mic si deja ti-a crescut mustata? -Si tu asa mare si tot fara sutien?

O blonda merge la magazin sa cumpere carnati. Vanzatorul intreaba: - Sa vi-l tai felii d-soara? Blonda raspunde: - Ce crezi ca vag...ul meu e pusculita?

Fetiţa, elevă de liceu, vine acasă cam stingheră. Tatăl ei o întreabă: - Ce s-a întîmplat, dragă? - Venind de la şcoală, un domn mi-a zis că dacă-i sug scula îmi dă, uite, cerceii ăştia
La un accident rutier, şoferul salvării: - Păcat că nu a murit, că morga e la doi paşi, pe cînd spitalul e la 5 kilometri.
Doi poliţişti discută: - De ce îţi pui copilul să doarmă pe dulap? - Data trecută a căzut din pat şi n-am auzit.

I: Care este diferenta dintre o bere si-un pipi?
R: Maxim 30 de minute.

I: Care e diferenta dintre o pisica si un tren?
R: Trenul trece prin tunel, da' cu pisica nu poti bate cuie

I: care e diferenta intre o vaca alba si una neagra?
R: vaca alba face "muuu", cea neagra face "muuu, man!

I: care e diferenta intre o baterie si o femeie?
R: bateria are si o parte pozitiva

I: Care este deosebirea dintre un porc si o rama?
R: Porcul rama, dar rama nu porc!

I: Care este deosebirea ditre Pitesti si Bucuresti?
R: In Bucuresti poti sa te pitesti, dar in Pitesti nu poti sa te bucuresti!

I: Care este deosebirea dintre o ciocolata femela si una mascul?
R: Cea femela e cu lapte.

I: Care este diferenta intre o sticla femela si una mascul?
R: Cea femela este sparta.

I: Care este diferenta dintre o buburuza si STEAUA BUCURESTI?
R: Buburuza are mai multe puncte.

I: Care este diferenta dintre o gaina de 1 an si o fata de 18 ani
R: 17.

I: Care-i asemanarea dintre o prostituata si un elastic de bungee-jumping?
R: Amandoua costa 75$, iar daca s-a rupt cauciucul esti halit.

| Dey_1617 a răspuns:

1)La semafor, 2 smecheri intr-o masina striga dupa o blonda:
- Pisi, pisi... da' ce mananci tu de esti asa frumoasa?
Blonda:
- Banii, de la fraieri ca voi!

2)Trei blonde intra intr-un bar. Sunt fericite, danseaza si canta. Tot comanda fiecare cate ceva de baut.
Barmanul pana la urma, le intreaba ce sarbatoresc? Una dintre ele ii explica:
- Tocmai am terminat un puzzle si ne-a luat numai 3 luni sa terminam.
- Si? intreba barmanul.
- Pe cutie scria 2-4 ani!

3)Odata mama lui Bula i-a dat acestuia 2 lei. Acesta mergand cu banii in buzunzar se pune jos sub un pom cu mere.
Vazand-o pe Alinuta trecand, Bula ii zice:
- Daca te urci in pom si imi dai un mar iti dau un leu.
Se urca fata ia banii si pleaca acasa. Acasa Alina se duce la mama sa si ii spune ca a primit 1 leu fiindca s-a urcat in copac si i-a dat un mar lui Bula. Speriata mama ii zice:
-Fato, vroia sa-ti vada chilotii, de asta te-a pus sa te urci!
A doua zi iarasi Bula o pune pe Alina sa se urce in copac pentru 1 leu. Fata se urca si Bula de jos zice:
-Oauuuuu!
Acasa iar fata ii zice mamei ca a mai facut 1 leu.Mama suparata ii zice:
-Iar ti-a vazut chilotii, proasto! La care fata:
-Stai linistita mama ca l-am pacalit, de data asta nu mai aveam chiloti pe mine!

:*

| MajorAsshole a răspuns:

Basescu nu e idiot laughing rolling on the floor

Radeti, ma! x-(

| Silviu17 a răspuns:

Alinuta se decide sa faca dragoste cu prietenul ei... Se duc in camera ei...
El:
- Vai, ce e asta?
- Gurita!
- Pot sa pup?
- Sigur!
Merge mai jos...
- Vai, dar astia ce sunt?
- Sani!
- Pot sa pup?
- Sigur!
Merge mai jos...
- Vai, dar asta ce e?
- Buric!
- Pot sa pup?
- Sigur!
Merge si mai jos...
- Vai, dar asta ce e?
- O pasarica.
- Vai, dar e moarta de pute asa?!?

| Alice1122 a răspuns:

Doctorul intra in dormitor, lasandu-l pe sotul foarte agitat sa astepte afara. Peste doua minute, doctorul iese din dormitor si
cere un cutit de bucatarie. Sotul se executa si doctorul dispare din nou in dormitor. Peste putin timp iese din nou, de data
asta cerand un ciocan si-o dalta. Sotul da fuga pana jos si se intoarce cu un ciocan si o dalta. Acum bietul om era intr-o
groaznica stare de agitatie. Doctorul reintra in dormitor, reapare din nou dupa vreo cinci minute.
- Imi pare rau, spune el. Ma tem ca am nevoie de o ranga.
- O ranga?! Tipa sotul cu glasul sugrumat? Ce are? spuneti-mi si mie.
- N-am avut cum sa constat, a spus doctorul. Incerc de atunci sa-mi deschid trusa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bula a cazut pe ganduri si si-a rupt mana.(banc sec)

| oXedAn a răspuns:

Un şofer gonea cu 150 km/oră. Vede girofarul unei maşini de poliţie în oglindă si accelerează. După o vreme, vede că nu poate scăpa de poliţist şi trage pe dreapta. Poliţistul îi spune:
– Am avut o zi groaznică şi vreau sa ajung acasa. Dar mi-a plăcut urmărirea. Aşa că zi-mi o scuză bună şi te las sa pleci.
– Acum trei săptămâni, nevastă-mea a fugit cu un poliţist, zice şoferul. Când te-am văzut în spate, am crezut că vrei să mi-o aduci înapoi. laughing