| tibimania a întrebat:

Funda cui imi explica visul! deci am visat ca eram prost inbracat si mai urat.am plecat la magazin si acolo se facea misto de mine din cauza unui zvon (nu stiu care)m-am enervat si am plecat in spatele blocului unde era o fata draguta care s-a bagat in vorba cu mine. m a sarutat de 3 ori cu limba laughing si am plecat in beci la bloc amandoi sa stiti voi ce.Pana sa incepem s-a micsorat si a disparut. e al 3-lea vis de genul asta luna aceasta.primul a fost ca mama mi-a angajat o prostituata care s-a speriat de ceva si a fugit fara sa fecem nimic.Ciudat oricum.

1 răspuns:
| DexxTer a răspuns:

Du`te ma! rolling on the floor Ce mai visezi si tu. Astea is cosmaruri cred. Oricum nu`s adevarate.