| Bixuuuuuu a întrebat:

FUNDA..cum creez un eveniment prin care, dand click pe el, trebuie sa dea like la ceva..de exemplu o pagina sau un facebook..cum fac?

2 răspunsuri:
| LoVeLe a răspuns:

Pai. acolo unde iti faci facebook'ul, dedesubt apare :,, Creeaza o pagina" dai click. si iti alegi tu ce vrei. iar dupa ce completezi iti va aparea:,, Am deja cont de facebook " si :,, Nu am ". tu dai clik pe "am" si te conectezi cu fb tau

| Bixuuuuuu explică (pentru LoVeLe):

Nu cred ca ai inteles..cai si tu facebook si la tot felul de pagii apar chestii de genu: "Senzational.ce poate face catelu din imagine" si dupa ce dai click pe linkul respectiv, iti zice sa m-ai dai like la nu stiu ce.e. eu asta vreau sa fac..sa fac un eveniment in genu asta si cand cineva da click pe link, sa mai dealike la ceva..intelegi?