| Aia cu cap mare a întrebat:

Funda!
Cum pot pune pe facebook pe cineva la sora, frate si asa mai departe?

Răspuns Câştigător
| moonlight_4210 a răspuns:

Buna,

Te duci pe Edit Profile, featured people si adaugi acolo (add a family member. Spor

2 răspunsuri:
| onyal a răspuns:

Buna. te duci pe facebook si sub poza ta undeva trebuie sa fie "creeaza un grup". dai click pe el si pe primul rand pui numele grupului pe care vrei sa-l creezi "familie"de exemplu si la membri adaugi numele persoanei pa e care o vrei apoi dai creeaza grup. sper ca ti-am fost de ajutor.

| macaciucalita a răspuns:

Dai la editeaza profilu in stanga sus prieteni si familie si dai pe el si acolo iti alegi pe cine vrei sa ediezi ca sora frate et...