| chocolatemuffin a întrebat:

FUNDA!
Cum se comporta un baiat daca ii place de o fata?

Răspuns Câştigător
| lov3barbie a răspuns:

O priveste destul de des, se baga mereu in seama cu ea, sau poate incearca a o faca geloasa. Funda plss?

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este atent cu ea, vorbește drăgăstos, o scoate în oraș, o prezintă cercului de prieteni și părinți, este deschis sufletește față de ea, etc.
Pa, pa.

| ToKen a răspuns:

, incearca sa o impresioneze, se baga in seama cu ea... uneori incearca sa ii atraga atentia cu lucruri care nu prea ii stau in fire

| radugeorge25 a răspuns:

Ii vorbeste frumos, se uita la ea mai mereu, ii ia apararea daca e nevoie. etc. etc.

| diana97_7123 a răspuns:

Daca te ignora in fata prietenilor lui daca punctul negru din ochi i se mareste dintrodata can tu te uiti la el inseamna ca e indragostit lulea (dovadit stintific)daca poarta o imbracamite ce stie ca tie iti place daca cand te atinge sau vorbeste cu tine roseste si se balbaie atunci sigur te place si daca incearca sa te impresioneze

| Roma_Ionut_1994 a răspuns:

Se uita mereu dupa ea,o baga in seama de cate ori este nevoie, ii tremura vocea cand vbeste cu o fata si se vad emotiile pe care le are in acel moment cu ochiu` liber, este atent cu ea, si de multe ori nu are curaju` sa o priveasca in ochii etc