| DeiiaRain a întrebat:

De ce nu imi mai apar imaginile din laptop? Adica apare in locul lor doar o floare [ gen implicit ] dar cand apas pe ele merg. Ce s-a intamplat si cum pot face sa le vad din nou cand intru in respectivul folder. FUNDA! :

Răspuns Câştigător
| xFluing a răspuns:

Daca ai Windows 7 foloseste combinatia Windows + Pause Break (Windows e butonul dintre Ctrl si Alt) apoi in meniu-ul din stanga dai click pe advanced system settings. La sectiunea performance dai click pe settings si acolo te uiti dupa o casuta care scrie "Show thumbnails instead of icons" (data viitoare posteaza si sistemul de operare si toate datele despre calculator care sunt informatii esentiale pentru a rezolva probleme de genul asta)