| dorykutza a întrebat:

Funda! Deci TPU am o problema urgenta! Povestea este in felul urmator :
Sunt inotatoare, practic acest sport 3 ani. Poimaine trebuie sa ma duc la un concurs foate important pentru a putea intra intr-o alta echipa! ESTE FOARTE IMPORTANAT pentru mine
Dar adevarata problema este faptul ca mi-a venit menstruatia si habar nu am ce sa fac! Inainte cand eram la ciclu nu ma suceam la antrenament dar acum antrenorul a spus ca daca nu ma duc nu o sa mai am sansa sa intru in echipa cealalta
Va rooooog ajutati-ma! Vreau niste idei cum as putea sa ma duc chiat daca am menstruatie!
Va rog daca puteti ajutati-ma!

1 răspuns:
| hanzelik a răspuns:

Pai poti lua anticonceptionale, sau un paharel de tarie, nu vin ca altfel iti curge mai tare, sau incearca cu O.B, funda?