| TheOne19 a întrebat:

FUNDA! Exista meserii in romania cu salariu de 30-40 milioane de lei vechi sau mai mult pe luna? in ce domenii? ce iti trebuie sa ocupi acel post... fara meseria de doctor!

2 răspunsuri:
| Thunderstruck a răspuns:

Judecator, procuror, bancher etc.

| Cosmin_4800 a răspuns:

Ingineri, programatori. Pentru a fi inginer trebuie sa ai studii superioare (Politehnica cred ca ar fi ideala), iar pentru programatori nu iti trebuie neaparat studii superioare dar trebuie sa stii limbaje de programare si sa ai cu ce sa te prezinti, un portofoliu sau o diploma care sa demonstreze ca esti bun in ceea ce faci.