| yoachimy a întrebat:

FUNDA FUNDA FUNDA + voturi de toate felurile URGENT RASPUNSURI. Deci, sunt intr-o MARE dilema. Sunt intr-a 8a, si anul asta ar fi ultimul petrecut cu colegii mei. O profa face tabara, doar ca tabara coincide cu o perioada in care mergeam cu familia in Germania, la o nunta. Tabara tine 7 zile, noi stam in Germania 4 zile. Tabara = nopti pierdute, in Germania doar una o sa fie pierduta. Tabara = ha ha ha cu colegii, Germania = ha ha ha cu parintii thinking mai rar da merge laughing. Eu as alege tabara, normal! Doar ca s-ar putea sa se cam supere parintii + bunicii + persoanele de la nunta ( sunt niste prieteni f apropiati ) Ce-as putea sa fac? sadsadsad

Răspuns Câştigător
| Agutzzza a răspuns:

Poti sa ii rogi frumos sa te lase deoarece vor mai exista nunti, dar ocazia de a merge cu colegii tai din cls a 8a este 1 singura.Sunt 100% sigura ca vor intelege!kiss