| anonim_4396 a întrebat:

FUNDA! Hey a si eu nevoie de un sfat... sper ca ma puteti ajuta. Am o prietene foarte buna la mine la bloc si una care sta la 10 minute departare. Fiecare dintre ele vor sa stau cu ele afara dar eu nu stiu cu cine sa stau, ma inteleg bine cu aman2 si ideea este ca atunci cand stau cu cea de la bloc cealalta se cam supara. Si am incercat sa stau cu amandoua in acelasi timp dar ideea e ca nu prea se inghit una pe alta.
In fine, la cees ce vreau sa ma ajutati este sa-mi spundti ce se fac sa le impac pe aman2. Multumesc anticipat big hug

1 răspuns:
| TheYonutz19 a răspuns:

Poate nu se cunosc atat de bine una cu alta, nu exista prea multe conversatii intre ele doua ..ar trebui sa stati toate 3 mai mult timp impreuna si sa le lasi pe ele doua sa discute, sa isi lamureasca problema lor, si eu am doi tovarasii care nu se inghit, se injura, se bat, de toate fac dar nu prea exista o solutie pentru ca nu sunt compatibili ...fiecare are o personalitatea lui