| Xixi a întrebat:

hey am o problema cu skype-ul cand pun id si parola imi zice ca nu ma pot loga deoarece mai este cineva pe id meu. dar intru de pe pc-ul lui fratemiu si de la el pot. aa si inca ceva cand deskid calkulatorul imi apare jos o tablita in care scrie idd meu si zice ca e o problema in setings. nu stiu ce acolo. help me sadsad

Răspuns Câştigător
| thedrake94 a răspuns:

Nu stiu ce ar putea fi da cred ca daca reinstalezi skype-ul poate nu mai ii asa sau cel mai bine ii sati schimbi windowsu si daca ii tot asa inseamna ca are cava calculatoru si trebuie dus la reparat...baftawinking

2 răspunsuri:
| alissa6 a răspuns:

Intri in setings si repari problema

| aly11gaby14 a răspuns:

Poate ca nu te-ai delogat de pe pc fratelui tau! happy