| sorinucu a întrebat:

Funda! Incerc sa imi recuperez parola de la un vechi id sau sa mi-o schimb, insa nu imi reamintesc parola. Am intrat acolo la Yahoo! Mail, la "forgot your password", insa dupa ce imi scriu id-ul si literele din imaginea de securitate si dau Next, trebuia sa imi apara intrebarile de securitate, dar vad ca nu imi apar! Imi apare insa o eroare:

Please return on May 25, 2011, after 15:30 EEST, when you will be able to reset your password by answering the secret question you chose for your account.

Insa de o saptamana tot eroarea asta imi apare, sa intru ziua urrmatoare laughing Dau funda pentru cine ma ajuta @!@

2 răspunsuri:
| BuBuLoi21 a răspuns:

Ai incercat de prea multe ori si e blocat id-ul. asa am patit si eu. incearca dupa 48 de ore.

| sorinucu explică:

laughing am precizat mai in sus ca de o saptamana tot eroarea asta imi apare din prima