| BrigitteMore a întrebat:

FUNDA+Inteligent! Cum se poate sterge un album pe facebook?

4 răspunsuri:
| DonCorleone a răspuns:

Pai prima data stergi fotografiile din el
adica intri pe ele si undeva in coltul din stanga mai in jos pe unde scrie si numele albumului sicrie si sterge fotografia
dupa ce le-ai sters pe toar o sa iti apara albumul gol si in coltul din dreapta sus apare butonul "sterge albumul" dai click si voila
FUNDA? + vot? big grin kiss

| Autumnfeelings a răspuns:

Usor! Te duci la album care vrei sa fie sters si apasa pe editeaza albumul si acolo trebuie sa apara o ceva si acolo gasesti sterge albumul

| ZuzaTA a răspuns:

Hey :X Intri normal pe facebook, te duci la albumele tale, dai click pe albumul pe care vrei sa il stergi apoi mai sus scrie "Editeaza albumul" (scrie cu albastru) dupa ce dai click pe "Editeaza albumul" iti apare o casuta cu " Numele albumului:. Locatia:., Descriere. etc iar in coltul stang de jos al casutei iti apare "editeaza fotografiile si : "Sterge albumul", iar tu dai click pe "Sterge albumul"

Sper ca ai inteles si ca te'am ajutat big hug Fundita?batting eyelashes kiss

| Reny_8948 a răspuns:

Mergi la albumul pe care vrei sa îl ștergi. Sub numele albumului, mai sper dreapta scrie 'Editează albumul' > Șterge albumul! Si gata. Succes!