| jp a întrebat:

Funda! laMetin 2 care caracter e cel mai bun: razboinic ,ninja,saman sau sura . si de ce?

2 răspunsuri:
| վፀiፀፀ a răspuns:

Pai so loam pe rand:
1. Razboinicu rupe la lvl-e de pana`n 70
2. Ninja e bun la lvl mare pe arc si la lvl mai mic pe lama da nu`i prea bun in dueluri
3. Samanu e f f bun pentru ca isi da buff singur ce il ajuta in dueluri, magiile iau pana la 5 k
4. Sura e bun in dueluri

In concluzie :toate caracterele sunt bune in felul lor. Asta`i punctu meu de vederehappy

| ioiomama a răspuns:

Razboinic mental rupe mobii pvm
sura magie neagra sau arme rupe de la 80 in sus pvp
saman leac rupe la 99 pvp
razboinic corp rupe in pvp pana in 80 rupe si mai incolo da mai greu