| cherrypie99 a întrebat:

Funda! M-am certat cu cele mai bune prietene. Ele n-au avut incredere in mine, dar eu m-am suparat prima. Ma simt oribil si vreau sa ma impac cu ele pana sambata pe 31martie cand mergem impreuna in tabara. Ce pot sa fac in afara sa-mi cer scuze ca eu m-am suparat prima? Va rog muuuult! Funda

Răspuns Câştigător
| Luori a răspuns:

Te injosesti. Daca ele au avut neincredere in tine, doar fiindca asa le-a venit, atunci ai tot dreptul sa te superi. Trebuie sa aiba motive, iar daca-i asa, primul lucru ce trebuie facut este sa discutati despre asta, sa clarificati, nu sa bagati totul sub pres si sa te astepti sa fie bine in acelasi timp. Nu te pacali, iar daca tii la legatura voastra, atunci ia pasii pe rand pentru a rezolva intr-adevar problema, chiar daca asta ar putea trece peste termenul pe care l-ai impus. Succes!