| carmenanca a întrebat:

FUNDA! pareri despre telefonul ALLVIEW DUAL SIM P5 ALL DRO!

2 răspunsuri:
| Baa_Yonutz_1998 a răspuns:

P5 Alldro este primul smartphone Dual SIM din Romania cu procesor Dual-Core cu frecventa de 1 GHz si sistem de operare Android Ice Cream Sandwich 4.0.4. P5 este mai subtire, datorita ecranului OGS (One Glass System) de 4, 3 inch, care ofera un unghi de vizibilitate de aproape 180 de grade, datorita tehnologiei IPS (In-Plane Switching). Modelul dispune de o camera performanta de 8 MP, cu autofocus. funda te rog

| Baa_Yonutz_1998 a răspuns:

P5 Alldro este primul smartphone Dual SIM din Romania cu procesor Dual-Core cu frecventa de 1 GHz si sistem de operare Android Ice Cream Sandwich 4.0.4. P5 este mai subtire, datorita ecranului OGS (One Glass System) de 4, 3 inch, care ofera un unghi de vizibilitate de aproape 180 de grade, datorita tehnologiei IPS (In-Plane Switching). Modelul dispune de o camera performanta de 8 MP, cu autofocus.