| vinoACASAcuMINE a întrebat:

FUNDA! Pe ce data se dau corigentele la clasa a 8 a?

Răspuns Câştigător
| deeeaqq a răspuns:

în luna iulie, puiule

3 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

FUNDA! Întreabă profesorii. Doar ei știu!

| Fatamuntilor a răspuns:

Decat sa intrebi,, cand sa dau corigentele'' mai bine ai invata sa scoti,, sfantul cinci'' pentru a trece clasa! Mai a cel putin o luna pana la sfarsitul anului scolar deci...ai avea timp sa iti indrepti situatia scolara! Pt ca mai usor sa faci un efort acum decat sa inveti toata vara, plus ca trebuie sa dai si capacitatea!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum sa ramai ma corigent in clasa a 8-a?
Dintr-a 1-a pana intr-a 8-a, n-a existat nici un corigent la mine la scoala, acum 21 de ani happy ce rusine.