| michlin a întrebat:

--FUNDA--Sall! Am o problema cu un PS3 (prima varianta de 40 de GB) cred ca a crapat hard disk-ul pentru ca imi da mesajul "the hard disk file system is corrupted and will be restored" eu ii dau OK el sta si se incarca 3min. dupa isi da restart si apare acelasi mesaji.PLZZZZZZ ajutor

1 răspuns:
| mitusca a răspuns:

Daca ai calculator inchidel de la unitate(are un intrerupator in spate). Daca ai laptop lasa-i ecranul in jos mai mult timp.