| CiocolataAerata a întrebat:

Funda!
Salut.Am descarcat sims 3, l.am instalat dar nu pot juca deoarece nu am cont pe Sims community.Pe Sims Community nu imi pot face cont deoarece nu am Serial Code. Am cautat peste tot pe net si am incercat cam 20 de Serial Coduri.

Unde gasesc sau cine are acest Serial Code original si bun si mi. l da primeste funda. Promit!

1 răspuns:
| raluka186 a răspuns:

Cel mai bine e sa ai un prieten care are sims 3, il iei de la el si apoi iti iei un crack... serial codul nu se da