| Cineva_1522 a întrebat:

[Funda] Salut.Am un cont pe facebook si din "fericire" am ca prieteni si persoane in varsta, prieteni de familie.Nu as dori sa ii scot din lista de prieteni, dar as vrea ca ei sa nu imi vada "noutatile" sau notificarile mele. Cum pot face asta?

2 răspunsuri:
| Rukhsandra a răspuns:

Stiu cum este sa ai cunostinte trecute de 40 de ani prin lista si sa nu vada tot ce postezi tu...am patit-o si eu sad si tare as vrea sa stiu cum sa nu vada tot ce misc eu pe fb happy