| Negativu01 a întrebat:

[FUNDA]Salut TPU! Mi-am luat o sticla de Coca-Cola si sub capac mi-a scris "DOZA", asta insemna ca am castigat o doza de colectie nu? Dar unde gasesc centrele alea de premiere? P.S.:sunt din judetul ALBA.

3 răspunsuri:
| noi3 a răspuns:

Benzinarii.

| dana90 a răspuns:

Poti merge la magazinul de unde ai cumparat o sa iti spuna cand vin cei cu marfa care aduc sucuri si ei o sa iti aduca sau magazinul ia legatura cu agentul de vanzari

| otylyaotty a răspuns:

De regula cei de la magazinul de unde ai cumparat ar trebui sa ti-o dea pe loc, doar n-o sa astepti nu stiu cat timp pentru o doza sau sa te duci la mai multi sau mai putini km sa-ti iei ''premiul''. In majritatea magazinelor se dau pe loc.