| anonim_4396 a întrebat:

[Funda] Salut. Vreau si eu un site pe care sa gasesc absolut toate modelele de masini, anul fabricatie ( si optional. daca exista si date tehnice; motor etc. )

Multumesc

Site-ul nu vreau sa fie unul gen autovot.ro etc. ( aici se vand-cumpara masini ) vreau unul doar care sa fie cu modele, poze.

1 răspuns:
| Bad2Fast a răspuns:

Pai cel mai bine intri pe site-ul official la ce marca de masina iti place si plus de asta ai mai multe info. de exemplu www.bmw.ro are mai multe info si poze un site oficial decat altele.