| Alex1 a întrebat:

Funda! si vot! Cum cuceresc o fata? Ziceti sincer

Răspuns Câştigător
| RoXisS a răspuns:

Pai in primul rand sa nu uiti sa fii u. De obicei fetelor le plac baietii care la fec sa rada si in care pot sa aiba incredere iar ca sa-i castigi increderea ai putea sa-i spui un mic secret asa isi va da seama ca sti un tip de incredere. Ca sa nu o plictisesti intereseaza-te ce subiecte o atrag cel mai mult asata o va face sa creada ca sunteti compatibili.
Ar fi bine sa nu te arari ca esti mort dupa ea, fii mai discret cu complimentele asfel o vei face sa fie si ea interesata de tine.
Acuma iesi la agatat...sukces!:-db

3 răspunsuri:
| Ioannaaaaaaaaaa a răspuns:

Prin felu` tau de a fi!happy

| Acineva a răspuns:

Cu sinceritatea sa fi tu insusi si vorbe dulci putea sa iti scriu un roman dar ti-am scris doar cateva cuvinte care sper ca te vor ajuta

| ABCDabcd a răspuns:

Simplu : fii atent si grijuliu cu ea, vorbeste-i frumos.Gentleman-like.