| YukyTsukiyomi a întrebat:

FUNDA URGENT! Buna mie imi place de un baiat care e bun prieten cu prietenul cel mai bun al meu(dintre baieti) si chesti e ca acum stau mau mult cu x(prietenul cel mai bun) decat cu y baiatul pe care il plac si nu stiuh parca incepe sa imi place de el si cred ca si el ma place putin dar nu stiu cum sa reactionez c ar trebui sa fac sa fim impruna( nu ii cer eu combinatia) mersi de ajutor! PS nu; l mai plac pe y adica incep sa nu-l mai plac

1 răspuns:
| LucianGabriel a răspuns:

Parca am fi la mate, intr-o ecuatie cevahee hee. Daca iti place de x, simplu il scazi din joc pe y si gata.Mai intai vezi sigur daca x te place, ca daca nu iti ramane sansa a doua cu y... daca chiar va iubiti amandoi totul va veni de la sine.