| Ĺöļļy_8212 a întrebat:

FUNDA! URGENT! hey TPU... ce pot face pentru un ten mai curat... fara cosuri, puncte negre? sh stiti daca functzioneaza? multumesc anticipat! [:X]

3 răspunsuri:
| alexutza003 a răspuns:

Masca cu argila te ajuta sa scapi de toate impuritatile de pe fata si ou cu malai tot asa freci fata cu ou si malai apoi te clatesti si te dai cu o crema de fata masca de fata cu argila o gasesti la farmacie

| Lost0in0your0memories a răspuns:

Poti sa faci o clatire cu aburi din ceai de musetel. este destul de ieftina si foarte buna. fierbe apa cu musetel intr-un vas si apoi stai cu fata deasupra aburilor cat timp vezi ca este calda. iti va deschide porii si iti va curata pielea. de altfel poti sa te demachiezi cu ulei de masline. acesta este hranitor si iti curata foarte bine fata

| kata100 a răspuns:

Poti sa cumperi de la farmacie Skinoren, Zynerit si Clean & Clear, sunt foarte bune sau poti sa te speli pe fata cu musetel apoi sa-ti aplici o masca cu miere o sa ai pielea foarte catifelata si lucioasa.(aplici mierea usor pe fata si stai cu ea 10 min pentru puncte negre incearca malai uscat pui pe fata si masezi)Fundaaa!