| oly_7105 a întrebat:

FUNDA! va rog dati-mi un sfat! in ultima vreme tot vorbesc cu un baiat de care imi place foarte mult.noi doi avem u prieten comun care se implica foarte mult pentru ac noi sa fim impreuna...adevarul e ca baiatul de care imi place se comporta foarte frumos cu mine atunci cand vorbim pe mess, si din cate am auzit si lui i-ar placea de mine si vorbeste numai de bine despre mine.atunci cand suntem undeva impreuna adevarul e ca ma cam evita, sau nu neaparat dar el e si mai retras oarecum si nu stiu daca intr-adevar vrea ceva cu mine sau nu. vreau sa primesc niste sfaturi in legatura cu ce ar trebui sa fac pentru ai atrage atentia si pentru a afla daca intr-adevar vrea si el ceva cu mine. pur si simplu deja nu mai stiu ce sa cred.multumesc! happy

1 răspuns:
| capsunikroz a răspuns:

Si eu am trecut prin asta si am sa-l intrebe daca ii place de mine si daca vrea sa fim impreuna asta trebuie sa faci si tu sper ca te-am ajutatkiss