| Maryna78 a întrebat:

Funda! vreau si eu niste provocari mai sexy pentru un baiat la web . cine imi da cele mai multe propuneri are funta

2 răspunsuri:
| DarQueen a răspuns:

„Data nasterii: 27 Ian 1999" te rog, spune-mi, în numele Sfintei Mării că glumești!
Provocări? Ce pana mea, vrei să-ți arate crenvuștiul?
Bă, m-ai șocat, să mor dacă nu.
Get a life!

| ღBrunette a răspuns:

Tu esti in toate mintile?! Ai pus de 6 ori aceasta intrebare! La inceput credeam ca glumesti, dar daca ai intrebat pana si "FUNDA. Buna ce sa ii spun unui baiat ca sa ejaculeze? cine imi spune cele mai multe propuneri are funda ", atunci este clara treaba! Nu iti distruge copilaria, ca o sa-ti para rau. Dupa cum a zis DarQueen, m-ai cam socat. happy