| RamonaPgstai a întrebat:

Fundalove struck cine are antivirusul avast? imi zice si mie plz ce trebuie sa fac ca sa nu imi expire avast ca peste 9 zile imi expira mi-a dat un prieten 2 coduri si a zis sa le scriu la inregistrate(e in limba romana antivirusul meu) dar nu am gasit unde plz help me fundalove strucklove strucklove struck

Răspuns Câştigător
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Dai dublu click pe el acolo jos unde apare, se va deschide o fereastra, acolo te duci la "MAINTENANCE" - Registration - Insert licence key jos apare, dai click acolo introduci codul si gata.Bafta!