| anonim_4396 a întrebat:

FUNDAA!*Cum as putea sa castig bani la liceu? Nu vreau sa ma inbogatesc peste noapte dar imi puteti da niste sfaturi si idei despre ce as putea face ca sa castig niste bani. Mentionez ca sunt baiat happy

2 răspunsuri:
| ady4ever888 a răspuns:

Depinde de unde esti... daca esti de la oras ia-ti un job cu juma de norma faci cativa banuti... funda?

| AndreeaSkittels a răspuns:

laughing) daca esti destept da meditatii... daca erai fata iti dadeam o sugestie laughingrolling on the floor) succes.