| xZuzy a întrebat:

Fundaa! Ieri am fost la la piesti-bucuresti-pitesti.In masian a fost foarte soare.Cand am ajusn akas seara am adormit.La 2 noaptea m-am trezit sa ma duc la baie dar vedeam ciudat eram foartee ametita aveam cefalee. mi-am pus o compresa cu apa si am adormit.azi ma doare iar capu si mie frig... sa fi facut insolatie sau ce? Funda+vot.Am uitat sa specific am 13 ani! FUNDAA

Răspuns Câştigător
| thedrake94 a răspuns:

Din cate ai zis sigur ii insolatie, dar poate fi din cauza ca nu ai mancat sau ai mancat ceva ce nu tio placut, dar cred ca ii insolatie si varsta nu conteaza, daca stai mult in soare asa se intampla. INSANATOSIRE GRABNICAwinking!

1 răspuns:
| DubbluDdd1 a răspuns:

Sigur ai facut insolatie ca alt ceva nu poti sa ai happy