| YukyTsukiyomi a întrebat:

FUNDAAA! buna cum pot sa fac un videoclip si sa-l bag pe youtube am cont pe youtube numai ca nu stiu cum se face

4 răspunsuri:
| doar.pt.voi. a răspuns:

Pai te loghezi cu contul tau...si apoi vezi ca iti apare in dreapta sus un buton galben, pe care scrie "upload"... dai click acolo si selectezi "video file". apoi iti selectezi videoclipul care vrei si gata. Sper ca te-am ajutat. baftahappy funda?happy

| lol1232 a răspuns:

Ai acel program in pc scrie la start Video Marker

| Zoinx a răspuns:

Movie maker il ai in calculator.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa ce te loghezi(asta in caz ca nu esti logata), in partea de sus, dai click pe upload si apoi mai jos la upload video si iti alegi videoclipul dorit.