| Ralluca25 a întrebat:

Fundăăă cine a cumpărat aceea placă instyler este bună? :d Aș vrea să-mi cumpăr și eu dar nu știu dacă este chiar atât de bună.

Răspuns Câştigător
| vreauTotulSauNimic a răspuns:

Sincer,nu stiu. Si eu m-am gandit sa mi-o cumpar, dar apoi m-am razgandit, pentru ca nu prea cred in aceste produse"minune". Toate produsele prezentate la telshopping sau pe site-ul lor sunt perfecte... dupa cum spun ei.Si,sincer, poti sa iti faci acele coafuri si cu o placa oarecare(cu ceramica). In plus, eu nu prea folosesc placa...mai bine te duci mai des la frizer si iti schimbi look-ul decat sa iti deteriorezi parul zilnic cu placa.Si in plus iti ocupa si mult timp.
Sper ca te-am ajutat!
Pa, pa!