| Kooo a întrebat:

[Fundaaa. big grin< Pregatiti'va de o poveste de "dragoste" incurcata. laughing) De revelion, m-am cam imbatat. Si am stat in scara mea impreuna cu o fata [ cu care faceam revelionul ] si 3 prieteni. Pe la 12 noaptea, am iesit afara, pentru o tigare. Acolo, am sunat un prieten, L., pentru a vedea ce face. Intamplarea a facut sa fie afara impreuna cu o fata pe care o stiu de mica si prietenii lor. Acesta a plecat de langa ei pentru a venit la mine. Cum l'am vazut, am sarit la el in brate. L'am pupat pe obraz si toate cele. Dupa 10 minute, s-a intors la grupul lui. A mai trecut ceva timp, si s-a intors iar la noi. De data asta eram mai... hotarata sa ajung mai departe cu el [ noi atunci eram doar prieteni. ] si l'am luat mai departe de ceilalti. si am inceput sa il pup pe gura. Fiind si ametita de la bautura, i'am propus sa intretinem relatii sexuale pe masina! laughing Dar el, gandindu'se la mine, nu a facut'o. Mai spre dimineata, in timp ce ne sarutam, m'a intrebat daca vreau sa fiu cu el. Si eu am acceptat. Am fost doar 12 zile impreuna. Ce e foarte trist e ca ne certam aproape zilnic. Devenea gelos din orice. Ne'am despartit pentru ca nu mai statea cu mine. Acum 4 zile mi-a dat un mesaj in timpul orelor cu "Vreau sa ne sarutam. pentru ultima oara!" [ el e in scoala cu mine, dar in clase diferite. ]. Eu am refuzat. In pauza, a venit la mine si a incercat sa ma sarute, dar l'am impins. De atunci, face mereu asa. Eram afara, si ne'am intalnit accidental. Atunci, el a vrut sa ma pupe pe obraz. I'am dat obrazul, dar el m'a luat foarte tare de cap [ atat de tare incat nu puteam sa imi misc capul ] si m'a pupat pe buze. A doua zi, la scoala, m'a luat in brate si m'a pupat de 2 ori, in pauze diferite. Ieri, m'a sunat si mi-a cerut sa vin la patinoar ca sa ma vada. Dar nu am vrut pentru ca era prea lung drumul, si nu aveam chef de mers. M'a intrebat de 4 ori daca vreau sa mai fiu cu el. Dar mie mi'era frica ca s'ar putea sa isi bata joc de mine. I'a spus unei prietene [ R.] ca ma place. Dar o iubeste pe fosta lui. Si i'a mai spus ca vrea sa fie cu mine, atat timp cat nu ma deranjeaza ca e si cu ea. Dar peste doua minute, i'a spus ca nu e cu ea. Eu nu inteleg ce vrea baiatu' asta. Pur si simplu, de la fiecare chestie din asta, incep sa il plac din ce in ce mai mult. Voi ce parere aveti?

4 răspunsuri:
| MasterOfDisaster a răspuns:

@IoanaFcm tu cati ani ai? scrii groaznic.

@Kooo, eu una cred ca nu ar trebui sa fi cu el.mai bine incearca sa-l uiti acum, sa nu te mai vezi cu el, sa nu mai vb cu el.ai fi in stare sa accepti sa fi „rezerva"? pentru ca el inca o iubeste pe fosta. poate crezi ca il poti face sa o uite,dar nu e asa.(cel putin eu chiar nu cred ca ai sanse de reusita).
daca vei fi cu el,desi stii ca e indragostit de alta,iti vei da seama ca nu are rost sa ai o relatie cu el, si o sa iti para rau ca ti-ai pierdut timpul.
mai bine bati in retragere de pe acum, sa nu ajungi sa regreti.

| LukaVocaloid a răspuns:

Eu zic sa fi cuel si daca incepe sa-si bata joc de tine chiar si ff putin sa te desparti de el cred ca te iubeste si in plus nu prea cred ca o sa-si bata joc de tine pare un baiat cam de treaba daca na vrut sa tina relatii sexuale cu tine altii baieti ar faceo! Mai bine dai o sansa!

| adelaadelaadela a răspuns:

Daca ai avea o garantie ca nu ii mai place de ea nu ar fi nici o problema, daca tii la el incearca sa ii joci jocul. Informeaza-te si despre compatibilitatea zodiilor voastre:chir sunt adevaratewinking succes!

| Roxu1398 a răspuns:

Eu tsi-am spus de la inceput sa accepti. Acum acorda-i totusi o ultima sansa. Nu cred ca va face totul din caterinca. Asa ca gandeste-te bine.winking