| Paine2222 a întrebat:

FUNDITA >= Ce pot sa fac? Nu merge sa vizionez nici un fel de video(filmulet) pe internet. Si nici nu merge sa downloadez nimic (nu merge nici macar sa downloadez un browser) ...Cine ma poate ajuta? ORICE!

2 răspunsuri:
| Paine2222 explică:

Merge sa vad unele pagini.

| cby a răspuns:

Dar poti vedea o pagina de internet? Ai o conexiune de internet valida? Revino cu amanunte. Daca nu poti vedea video inseamna ca trebuie sa descarci Flash si Shockwave. In ce priveste descarcarea nu am nicio idee de ce nu merge.