| cristina1928 a întrebat:

Fundita!
mersi pentru ideile de jocuri in excursie...acum as vrea sa-mi spuneti niste chestii amuzante pe care putem sa le facem in autocar ca sa nu ne plictisim

Răspuns Câştigător
| ℓίίίgнт a răspuns:

Poi.in primul rand,depinde de sofer,de adulti cat de toleranti sunt laughing,in autocar ati putea sa va adunatzi toti in mijlok,unde va puteti juca adevar si provokare,jocuri de genu`.dar nu ceva care necesita miscare, asta pe oricine ar deranja intr-un autocar fara suparare si daca nu merg jocurile, ai putea cu colegul de.scaun sa zicem laughing sa picatzi masini laughing e pentru copii mici X_x dar mai distractiv decat sa stai si sa te uiti pe geam smug. sper ca te-am ajutat love struck

3 răspunsuri:
| xXxSimonikaxXx a răspuns:

Pai de exemplu sa aveti hartie si sa o faceti rola si sa aruncati in ceilalti copiilaughing sau sa faceti avioane si sa faceti concurs cine arunca mai departe in autocar sau ati mai putea sa jucati niste jocuri amuzante de exemplu fazan, ce incape intr-o valiza laughing sau puteti sa va luati o hartie si sa jucati tari, orase, apa, muntii, nume si animale sau puteti sa ascultati muzica voastra preferata big grin sau stiti voi sa mai faceti lucruri amuzante big grinlaughing succes cu jokurile :X

| dragonul96 a răspuns:

Ascultati muzica, jucati jocuri, mancati si va distrati

| DD_2461 a răspuns:

Buna Maria, noi cand am fost in excursie am pus muzica, am cantat [daca aveti chitari e perfect], am jucat carti, fazan, adevar sau provocare, am mancat dulciuri laughing. Mult succes :*