| Static a întrebat:

Fundita pentru cel ce ma lamureste si vot pentru celelalte raspunsuri. Cine a citit manga-ul Black Bird, de ce Kyo profita intr-un fel de viitoarea lui sotie, draguta de Misao? Adica de fiecare data dupa ce o saruta cam de 2-3 ori, parca inebuneste si vrea sa o faca cu ea, aceasta fiind virgina. Ce naibi, daca ar iubi- adevarat nu ar fi asa un pervers cu ea! esimtitu, ar fi trebuit sa il respinga sau macar sa ii spuna ca nu ii place, se vedea doar >>.

1 răspuns:
| MariaFrumoasa1 a răspuns:

Nimeni nu iti va raspunde dar cauta pe net ca altfel nu gasesti dar te rog da-mi fundita nu am avut niciodata plz