| lidiaioana a întrebat:

[fundita SI VOTURI]O blonda si o bruneta se arunca de la balcon.Care ajunge prima? De ce?

Răspuns Câştigător
| Mdiidn a răspuns:

Blonda ca bruneta a pus-o sub ea ca sa ii amortizeze caderea.

12 răspunsuri:
| beautifulkiss a răspuns:

Buna bruneta pentru ca blonda e parasuta.Numai bine.

| rater1994 a răspuns:

Blonda pentru cai parasutalaughing)

| AlexyLuvvU a răspuns:

Bruneta ajunge prima pentru ca blonda e parasuta big grin

| TheWiseOne a răspuns:

Cea mai grea ajunge prima, pentru ca este atrasa mai tare de pamant.

Dar este si varianta cu... bruneta ajunge prima, deoarece blonda este parasuta.

| AlexDoud a răspuns:

Bruneta ca-i desteapta si apoi blonda ca nu are nimic in cap si cai parasuta laughing big grin

| Compas_1161 a răspuns:

Bruneta, ca blonda e parasuta.

| Geotr a răspuns:

Bruneta ca blonda e parasuta si o mai adie vantullaughing

| CinevaNecunoscut13 a răspuns:

Bruneta.Pentru ca blonda e o parasutalaughing.

| Treble995755 a răspuns:

Daca ar fi ca blonda sa aiba parasuta...bruneta ar ajunge prima ca ajungi mai repede daca sari fara parasuta si mai greu daca sari cu parasuta.eu asa stiu

| InLoveWithYouMyLove a răspuns:

Bruneta pentru ca este frumosa si pamantul o atrage(asa stiam eu bancu)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Blondathinking e parasutabig grin?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bruneta ca blonda se pierde pe drum.