| oanaoany a întrebat:

FUNDOOI! care imi lasati si mie mijte statsuri de genu mi-e dor de vara sau unde sunt acele nopri de vara...cand stateam cu toti la scara...chesty de genu.plz.+vooot

1 răspuns:
| AiDuTzA a răspuns:

Http://emilstudentulminune.wordpress.com/2010/06/17/statusuri-de-vara-2010/
* Inainte sa plec vreau sa stii ceva:. arunca pozele cu mine si sa nu’ti fie dor.ca n-are de cine

* Esti patetic si tu stii.nu mai cred in jucarii.tu mereu crezi ca pun botu’.hai c’o faci pe idiotul

* Prea tarziu pentru regrete…pentru lacrimi …Viata merge inainte, cu sau fara prea multe cuvinte!

* Am o vorba de la tata. intr-o zi se-ntoarce roata

* Am o tehnika speciala. stiu exact cum sa te bag an boala. sa te’nec an parfum si sa ma vezi printre baloane de sapun

* Nu-mi pasa ca ma sting ujor asteptamnd.nisip purtat.de vant.doar lacrimi mi-ai lasat si un suflet pierdut.sa-mi tsina de urat.

* I need you here wherever you are …I need you now to take me so far!

* Chiar dacă în spatele unui vis se poate ascunde un coşmar…nu uita să crezi în tine şi toate problemele încet dispar

* Fericirea este gaura cheii prin care tragi cu ochiul la ceea ce numai visul poate atinge

* Sunt inofensivă, dar gândul meu e criminal

* După bărbat şi autobuz să nu alergi niciodată. că după o jumătate de oră vine altu

* Let me feel it, i wanna touch your skin.let me kiss it, i wanna taste the sin

* Viciul dăunează doar dacă nu iţi face plăcere!

* Your love is burning like the sun in july

* Un zâmbet nu costä nimic, dar ofera multe.

* Prietenii ramân prieteni. Cei care nu ramân … înseamna ca n-au fost

* Lucrurile pe care nu le spui, se pierd…nu-i pacat!?

* Cu timpul vei vedea ca desi te simti fericit cu cei care iti sunt imprejur.iti vor lipsi teribil cei care mai ieri erau cu tine si acum s-au dus si numai sunt.

* Emergency?! I just killed my boyfriend

* Let’s go fishing for a dream

* Ai fost un prost, îl întrerupse fata. Nu trebuia sa visezi, trebuia s-o iubesti.

* DND. Număr o bilă din doi în doi. Când vreau să scot rădăcina pătrată din ea, te chem şi pe tine.

* Chuck Norris poate sa dea foc la furnici cu lupa. Noaptea!

* Cine vrea plictiseala?…. o dau gratis!

* Si marmota invelea marijuana in lenjerie intima sa poata trece granita.

* Chestia haioasa la acest status este ca, in momentul in care realizezi ca acest text este fara sens, este prea tarziu pentru a te opri din citit

* De treci codrii de arama nu te costa nici un ban de treci pragul de la crama dai salariul pe un an…

* Femeile nu vor fi niciodata la fel de stralucitoare in cariera precum barbatii, pentru ca nu au neveste care sa le sfatuiasca

* Cel care zambeste atunci cand ii merge prost a gasit deja pe cine sa dea vina

* Daca vrei sa vorbesti cu mine? 1 leu

* Exista 2 tipuri de oameni in lumea asta:Eu si Restul.

* Azi m-am dus si eu la biserica. Cand ma uit la cucoana de langa mine.isi aprindea tigara. Doamne! sa scap berea din mana nu alta

* Pe usa scria "Femei", si cand am intrat erau numai WC-uri

* Ma uit la luna… te vad pe tine…. ma uit la soare…. te vad pe tine…. ma uit in departare…. te vad pe tine…. DA da-te dracu din fata mea odata!

* M-am gandit la statusu asta toata ziua

* Ne pare rau pentru inconvenient dar nu ai acces la acest utilizator de messenger

* Acuma m-am trezit! Pa, merg sa ma culc. mai vorbim

* Poimaine se implinesc 2 zile de cand nu mai fumez… asta da vointa

* NU FURATI! Parlamentarii nu suporta concurent

* Eu le stiu pe toate… da-s maritate

* Join the dark side ……. we have cookies

* Doctorul mi-a spus ca sunt nebun…. dar vocile din cap zic ca nu e adevarat

* Bate si ti se va deschide… proces penal

* Salvati energia, dormiti la scoala

* Vand Pitbull. Mananca orice si ii plac foarte mult copiii

* Angajez Clown. Rog seriozitate!

* O femeie trebuie sa faca 70 de lucruri… 69 si cartofi prajiti

* Eu sunt negru ca piperu ma iubeste tot cartieru

* Daca nu ma gasesti la paine, cauta-ma la oua

* Fetele imi bat in geam… si n-aud. am termopan

* Mai bine taci si doar pari prost. decat sa vorbesti si sa inlaturi orice indoiala

* Invisible to everyone! …. only loosers can see me

* Prea bun ca sa fiu Light

* Nu da buzz ca-mi blochezi calculatorul

* Astept sfarsitul lumii, DND. Poate nu ma asteapta el pe mine

* Nu-s momentan la tastatura, dar daca tipi foarte tare la monitor s-ar putea sa te aud

* Asa pisica tii cainele ocupat peste 20 soareci de lup secunde canar un arici idiot! acum citeste fara animale…

* Mananc.Nu tastez cu gura plina

* DND…nu-mi deranja messu

* Fac cinste…plateste vecinu

* Ma joc cu o grenada.Sh*t! Mi-a cazut cuiul pe jos.

* Busy – ultimul care m-a deranjat e inca in spital/ultimul care m-a deranjat e inca dat disparut

* BRB – plecat cu calul la benzinarie

* DND ma bronzez la lumanare
:D funda?:))