| Zzzo a întrebat:

FUUUNDAhappy Hei.happy Am descarcat powerpoint 2010...( dupa cum am vazut pe youtube e minunattongue doar ca dupa ce l-am descarcat nu mi s-a instalat. Am dat pe el si dupa ce s-a instalat ceva a aparut: un tabel cu tot felul de programe windows xp, 2009.etc. am dat OK, iar mai apoi nu s-a intamplat nimicbig grin M puteti ajuta sa-l instalez? sau daca nu un site de unde as pute sa-l descarc in sigurantabig grin mersi anticipatwinking

1 răspuns:
| lacustacapume a răspuns:

Programul e bun.Asa se fac prezentarile in powerpoint prin tabele