| AnaCool140 a întrebat:

Get TPU, am nevoie de sfaturi cum sa devin populară big grin FUNDA

2 răspunsuri:
| Amalya88 a răspuns:

Salut! happy Eu iti recomand sa-ti iei haine de marca sau macar imitatii happy Ceva de genu: OBEY, Boy London, Chanel, Luis Vuitton. La scoala poti sa te inscrii in grupuri artistice sau pur si simplu sa stai acasa sa-ti incepi o cariera pe internet de exemplu fa-ti un vlog sau incepe-ti o cariera din muzica. La scoala incerca sa fii prietena cu toata lumea. Dar cel mai bine e sa iti incepi o cariera pe internet.happy Sper ca te-am ajutat!;*

| Louie12345 a răspuns:

Cel mai bine e sa fii tu!