| Anarchy_9738 a întrebat:

Habar n-am ce sa fac cu messu' asta ca nu mi s-a mai intamplat laughing :
De cand l-am repornit ultima oare nu-mi mai arata nimic din ce scriu eu sau cel cu care vorbesc in fereastra respectiva.Nu-mi amintesc sa-i fi facut ceva inainte.Am incercat sa-l reinstalez yahoo! messenger si java, dar tot nu merge.

Răspuns Câştigător
| crazycolor a răspuns:

Si eu am avut exact aceiasi problema.ce am facut eu a fost sa-mi fac iar windowsu...e singura modalitate

2 răspunsuri:
| solumaam a răspuns:

Instaleaza un antivirus bun si fa o scanare completa, daca nu merge atunci va trebui sa faci o formatare la PC ...este un virus pe care l-ai luat de pe mess (nu mai deschide toate porcariile pe care le primesti pe mess sau mail!

| Anarchy_9738 explică:

Mersi pentru raspunsuri,desi ma temeam sa nu fie asta big grin
Apropo,maamulos, n-am deschis toate porcariile, nu e de la asta.De instalat am instalat mai multi antivirusi destul de buni, dar nu mi-au fost de prea mult ajutor.