| HappyCandy a întrebat:

Hai, cum va numiti, funda numelui care coincide cu al meu. laughing)

Răspuns Câştigător
| g3orgiana16 a răspuns:

Iulia?

133 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Lavinia happy
pe tine cum te cheama?

| DaNiElA_8352 a răspuns:

Roxana

| DaNiElA_8352 a răspuns:

Care?

| DaNiElA_8352 a răspuns:

Daniela
si georgianahappy

| DaNiElA_8352 a răspuns:

Nu imi trece nimic prin minte legat de Elenahappy

| TSO7 a răspuns:

Robi-Robert-Roberto(de fapt Roberto in buletin tongue

| BiaSiAtat a răspuns:

Dildauuuuu

| ZEU93 a răspuns:

Cristi

| 4b a răspuns:

Mi se spune: Abi Abigel Achilina Ada Adela Adelaida Adelina Adi Adia Adina Adnana Adria Adriana Adriena Afrodita Agafia Agapia Agata Aglae Aglaia Agneta Agripina Aida Alba Alexandra Alexandrina Alexia Alice Alida Alina Amalia Amarilis Ambra Ambrozia Amelia Ami Ana Anabela Analisa Anamaria Anania Anastasia Anca Anda Andana Andra Andrada Andreea Andromeda Anemona Aneta Angela Angelica Angelina Anghela Ani Anica Aniela Anina Anisoara Anita Antita Antoana Antoanela Antoaneta Antona Antonela Antoneta Antonia Antonina Antuza Anuca Anzelma Apolinaria Apolonia Arabela Ariadna Ariadne Ariana Ariela Artemis Arturiana Aspasia Astrid Atena Augusta Augustina Aura Aurelia Aureliana Aurora Azalea Barbara Bea Beatrice Beatris Beatrix Begonia Bela Belinda Benedicta Berta Betina Bianca Blanca Blandina Bogdana Brandusa Briana Brigita Cătălina Calina Caliopi Calista Camea Camelia Camila Camilla Cara Carina Carla Carmela Carmelita Carmen Carmencita Carmina Carminela Carminia Carola Carolina Casandra Catarina Caterina Cati Catia Catina Catinca Catrina Catrinel Cecilia Celerina Celestina Celia Celina Cerasela Cesonia Cezara Cezarina Cherubina Chiara Cintia Cipriana Clara Clarisa Claudia Clea Clementina Cleo Coca Codina Codrina Codruta Concordia Constanta Constantina Consuela Cora Coralia Corina Cornea Cornelia Corvina Cosmina Costela Costelia Costeluta Costina Costinela Crenguta Crina Cristi Cristiana Cristina Csilla Dacia Daciana Dafina Dalia Dalida Dalina Dana Daniela Danita Daria Datura Davida Deea Delia Delila Denisa Denisia Despina Dia Diana Dina Dionisia Dochia Doina Dolli Domnica Domnina Domnita Dona Donatela Dora Doria Dorina Doris Dorotea Doroteea Draga Dragaica Dragomira Dulcinea Dulcineea Dumitra Ecaterin Ecaterina Edina Edita Edna Ela Electra Elena Elenca Eleonora Eliana Eliconida Elina Eliodora Elisa Elisabeta Eliza Elvira Ema Emanuela Emilia Emiliana Emira Emma Erica Ernesta Ernestina Ersilia Esmeralda Estela Ester Estera Eufrosina Eufrozina Eugenia Eulalia Eupraxia Eusebia Eustasia Eustatia Eva Evanghelina Evelina Fabia Fabiana Fabiola Fani Fatima Fausta Faustina Felicia Feliciana Felicitas Fevronia Filadelfia Filipa Filipina Filofteia Filomela Filotea Filoteia Firuţa Flavia Floare Flora Florea Florens Florenta Florentia Florentina Flori Floriana Florica Florina Fortuna Francesca Freda Frederica Friderica Fruzina Fulvia Gabriela Gafia Galatea Gardenia Geanina Geea Gena Genia Genoveva Georgeta Georgia Georgiana Georgina Gertrud Geta Gherghina Gilda Gina Giulia Gizela Glafira Gloria Gorgonia Gratiela Greta Grigorina Hanelore Helen Heliana Henrieta Henriette Hermina Hermine Herta Hilda Hortensia Hortenzia Hristina Ianina Iarina Iasmina Iasmine Iasomia Ilaria Ileana Ilia Ilinca Ilona Imelda Imola Ina Ingrid Ioana Iolanda Ionela Ionica Ionuta Iordana Iosefina Irena Irina Iris Irisa Isabela Isadora Iudita Iuli Iulia Iuliana Iulica Iuno Iustina Ivana Ivet Ivon Ivona Ivone Izabela Izaura Izolda Jana Janeta Janina Jasmina Jeni Joana Josefina Julieta Justina Lacramioara Lara Larisa Laura Laurentia Lauriana Lavinia Leda Leila Lelia Leonora Leontina Leopoldina Letitia Leto Lexi Lia Liana Lidia Ligia Lila Lili Liliana Lina Linda Livia Liza Lizeta Lizica Lizuca Loredana Lorelei Lorena Loreta Loriana Luana Lucia Luciana Lucretia Luisa Luiza Luminita Madalina Magda Magdalena Magnolia Maia Malina Malvina Manola Manu Manuela Mara Marcela Marga Margareta Margherita Marghioala Margot Mari Maria Maricica Marie Marieta Marilena Marina Marinela Mariuca Marta Marusia Maruta Mateea Matilda Maura Maximiliana Meda Medea Medeea Medina Melani Melania Meliora Melisa Melita Mella Mia Micsunica Mihaela Milena Mimi Mina Minerva Minodora Mioara Mira Mirabela Miranda Mirela Miriam Miruna Mitzura Mona Monica Morgana Nadia Nadina Nadira Nana Narcisa Nastasia Natalia Natasa Nectaria Nichita Nico Nicoleta Niculina Nina Noa Noemi Nomi Nona Nora Norma Oana Octavia Odeta Ofelia Oleana Olga Olimpia Olivia Oriana Otilia Ovidia Ozana Pamela Pandora Pansela Paraschiva Patricia Paula Paulina Peregrina Perena Petra Petrina Petronela Petunia Poliana Polina Pompilia Priscila Puica Pusa Rada Rafaela Rafila Rafira Rahela Raisa Raluca Ramona Rasela Rebeca Relinda Renata Rita Roberta Rodica Romana Romina Roxana Roza Rozalia Rozalinda Rozina Rut Ruxandra Sabina Salomea Salomee Sanda Sandra Sandrina Sanziana Sara Sebastiana Seherezada Selena Sevastia Sevastita Severina Sidonia Sigina Silva Silvana Silvestru Silvia Silviana Simina Simona Smaranda Sofia Sofica Sonia Soraia Sorana Sorela Sorina Speranta Stana Stanca Stefana Stefy Stela Steliana Sulamit Suzana Svetlana Tabita Talia Tamara Tania Tanta Tatiana Tea Teodora Teodosia Teofana Tereza Thea Timea Tina Tincuta Titania Toni Tora Tosca Urania Valentina Valeria Valerica Valerie Vanda Vanesa Varvara Vasilica Venera Veneranda Venus Vera Verona Veronica Vica Victoria Victorina Victorita Vilhelma Vilhelmina Vilma Viola Violeta Viorela Viorica Virginia Viviana Vladia Xenia Zamfira Z�nica Zanovia Zara Zaraza Zefira Zelma Zenaida Zeta Zimra Zina Zita Zoe Zoia Zoita Zora Zorina
te regasesti si tu p'acilea?laughing

| 4b a răspuns:

Mi se spune : Abi Abigel Achilina Ada Adela Adelaida Adelina Adi Adia Adina Adnana Adria Adriana Adriena Afrodita Agafia Agapia Agata Aglae Aglaia Agneta Agripina Aida Alba Alexandra Alexandrina Alexia Alice Alida Alina Amalia Amarilis Ambra Ambrozia Amelia Ami Ana Anabela Analisa Anamaria Anania Anastasia Anca Anda Andana Andra Andrada Andreea Andromeda Anemona Aneta Angela Angelica Angelina Anghela Ani Anica Aniela Anina Anisoara Anita Antita Antoana Antoanela Antoaneta Antona Antonela Antoneta Antonia Antonina Antuza Anuca Anzelma Apolinaria Apolonia Arabela Ariadna Ariadne Ariana Ariela Artemis Arturiana Aspasia Astrid Atena Augusta Augustina Aura Aurelia Aureliana Aurora Azalea Barbara Bea Beatrice Beatris Beatrix Begonia Bela Belinda Benedicta Berta Betina Bianca Blanca Blandina Bogdana Brandusa Briana Brigita Cătălina Calina Caliopi Calista Camea Camelia Camila Camilla Cara Carina Carla Carmela Carmelita Carmen Carmencita Carmina Carminela Carminia Carola Carolina Casandra Catarina Caterina Cati Catia Catina Catinca Catrina Catrinel Cecilia Celerina Celestina Celia Celina Cerasela Cesonia Cezara Cezarina Cherubina Chiara Cintia Cipriana Clara Clarisa Claudia Clea Clementina Cleo Coca Codina Codrina Codruta Concordia Constanta Constantina Consuela Cora Coralia Corina Cornea Cornelia Corvina Cosmina Costela Costelia Costeluta Costina Costinela Crenguta Crina Cristi Cristiana Cristina Csilla Dacia Daciana Dafina Dalia Dalida Dalina Dana Daniela Danita Daria Datura Davida Deea Delia Delila Denisa Denisia Despina Dia Diana Dina Dionisia Dochia Doina Dolli Domnica Domnina Domnita Dona Donatela Dora Doria Dorina Doris Dorotea Doroteea Draga Dragaica Dragomira Dulcinea Dulcineea Dumitra Ecaterin Ecaterina Edina Edita Edna Ela Electra Elena Elenca Eleonora Eliana Eliconida Elina Eliodora Elisa Elisabeta Eliza Elvira Ema Emanuela Emilia Emiliana Emira Emma Erica Ernesta Ernestina Ersilia Esmeralda Estela Ester Estera Eufrosina Eufrozina Eugenia Eulalia Eupraxia Eusebia Eustasia Eustatia Eva Evanghelina Evelina Fabia Fabiana Fabiola Fani Fatima Fausta Faustina Felicia Feliciana Felicitas Fevronia Filadelfia Filipa Filipina Filofteia Filomela Filotea Filoteia Firuţa Flavia Floare Flora Florea Florens Florenta Florentia Florentina Flori Floriana Florica Florina Fortuna Francesca Freda Frederica Friderica Fruzina Fulvia
te regasesti si tu p'acilea?laughing

| 4b a răspuns:

Nu-i corectcrying da eu am ghicit numeleeeeeeeeeeeee

| Bylok a răspuns:

Bianca Elena happy

| Bylok a răspuns:

Ela?

| AndreeaCristina96 a răspuns:

Andreea Cristina

| MrsBrunetzyka a răspuns:

Raluu

| Iuuuliiia a răspuns:

Iulia Maria big grin

| Iuuuliiia a răspuns:

Si pe mine tot Iulia love struck...Da ai dat deja funda rolling on the floorbatting eyelashes

| HappyCandy explică:

Pina cind nimeni nu a coencis

| HappyCandy explică:

A fost un nume pe aproape

| HappyCandy explică:

Aproape a coencis unul, dar nu

| HappyCandy explică:

Era numele lui NEXTღDiva foarte pe aproape, incercati atunci sa giciti numele meu

| HappyCandy explică:

Nu nu ma cheama elvira, dar e foarte aproape de elena

| HappyCandy explică:

Inca o sansa se incepe numele cu i

| HappyCandy explică:

In raspunsul lui 4bb4 era numele meu, dar erau prea multe variante si astfel logic ca o sa fie si al meu, astept raspunsurile voastre

| HappyCandy explică:

Nu, nu ma cheama eleana, dar e pe aproape

| HappyCandy explică:

Se incepe cu iu

| HappyCandy explică:

Tania, sa stii ca raspunsul tau era foarte pe aproape

| HappyCandy explică:

Nu va supaarati ca anume acest membru a primit funda dar ea or el ce-or fi prima or primul a zis iulia

| NoMusicNoLife a răspuns:

Eleonora?