Hai la Concurs! Câștigă o invitație la Cursul online de Educație Financiară!

Prietenii de la Fundația Calea Victoriei vin și ei cu o idee de petrecere a timpului liber în această perioadă de izolare. Așadar vă invităm la un nou concurs care se va desfășura online, locația nemaifiind o problemă! :)

Spune-ne într-un comentariu de ce îți dorești să participi la cursul de Educație Financiară, iar invitația poate fi a ta.

Concursul se va încheia pe 30 martie, după care vom alege câștigătorul prin tragere la sorți!

Cursul începe pe 8 aprilie și va dura 5 ședințe, câte una pe săptămână. Aici sunt mai multe detalii despre atelier www.fundatiacaleavictoriei.ro/atelier-de-educatia-financiara/ .

L.E. Castigatorul e colorfullife17

Succes tuturor!

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dacă ințeleg bine: cele ce scrie un motiv mai "colorat" câștigă?

sau nu contează motivul pentru că oricum, se trage la sorți câștigătorul

| împreunăfacembine a răspuns:

Cu siguranță nu aș dori să particip la acest concurs pentru a îmi pierde timpul, ci pentru că îmi doresc să investesc mai mult în mine.

Mi-aș dori să particip la acest concurs de educație financiară pentru a învăța cum să mă descurc în situații critice, pentru a învăța cum să mă organizez în această privință, pentru a învăța cum să devin econom și în final pentru a îi putea învăța și pe ceilalți ceea ce voi învăța eu.

| MariaMonica2009627 a răspuns:

Poate aș învăța ceva in timpul îsta...

| vasiletenie a răspuns:

Daca vrei sa inveti despre educatie financiara mai multe detalii gasesti pe grup https://www.facebook.com/groups/despreeducatiefinanciara

| RuxandraGrigoriu a răspuns:

Pentru ca in vremurile de criza, educația financiară ajuta mult