| Marry:X a întrebat:

Hai sa va intreb ceva... Cine e pro si cine e contra intrebarilor cu miley cryus pe acest >>>>>site?::::: eu sunt contrahee hee), dar m-am saturat de eaangry

Răspuns Câştigător
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Contra straight face
De ceva vreme numai despre ea se vorbeste.Si se pun intrebari tampitestraight face'' Ce id are Miley'','' ce nr de telefon are Miley'' si alte prostii chatterbox
Gata cu Miley!winking

29 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Nu le bag in seama... Inca nu stiu cine e... tipa - presupun... Ar trebui sa le gasim un fanclub si sa-ii indrumam spre acolo... sau sa facem o noua categorie "miley cryus".

cami
| cami a răspuns:

Pro

Pt organizatiile astea anti-Cyrus laughing

| Antrax a răspuns:

Ce se intampla daca zici in fata oglinzi de 3 ori miley cirus? (Jos cu miley)

| JackieSue a răspuns:

Nu am nimic cu tipa asta...si nu m-ar deranja niste intrebari mai "cu cap" despre ea, nu ce id are sau cati ani are.Si ma mai deranjeaza faptul ca se repeta intrebarile! In fiecare zi vad 40 de intrebari cu id-ul lu` Miley.

rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Reclama e reclama, chiar daca e negativa happy... Propun sa nu le bagam in seama.

| cioko19 a răspuns:

Ooo. intrebarile cu idu' lu miley is fix pixlaughing am vazut ca a postat un "fan inrait" ca. cate kg are miley? no.laughing)
bine ca numarul' de la papuci nu il cer. sau ce marime poarta la chiloti. e chiar aiurea faza asta. o fetiscana de bani gata care dintr-o zi in alta s-a facut mare star.pentru ce atata tam-tam? oh go on
Contra!happy

| ViVi a răspuns:

Contra nici macar nu canta frumoshappy

| Klara a răspuns:

Contra chatterbox
Probabil sunt cea mai anti-Miley de pe TPU laughing
Sau probabil nu happy
Dar morrrr cand vad intrebari cu Miley laughing))))

| ing. a răspuns:

Go go Goooo marya1303winkingbig hug
Sunt cu tineeeeewinking
Nici mie nu imi place Miley.oh go on
Sunt artisti de milioane de ori mai buni ca eawinkingoh go on
Ai perfecta dreptatewinkingbig hug
Pupicikiss

| albastrel a răspuns:

Ma tudiricaa,,, daca eu ma plictisesc nu pot intreba ce faceti?hee hee

pro miley ma amuza copii acestiahee hee

bine mai bine sunt si eu contra! desi degeaba facem noi tam-tamul acesta ca daca nu vede cine trebuie...degeaba!

| Andreeagen a răspuns:

Nici cum...
Bn zicea cineva pub tot pub etongue chit k e negativa asa ca mai bine o igntongue
fata isi face tr si chiar ff bine... dupa cati o admira...
Eo una nu stiu km e pe cariera muzicala da ca actrita e varza (ma uit la desenele ei sau ce or fi alea k nepoatamealaughing )
Si pntr cei care o admira asa de mult asta nu e siteul ei oficial:d
Cautati'l pe ala in alta aprte

| sorin a răspuns:

Eu contra dar si tu tot vorbesti de eahappy

| Andreea_7493 a răspuns:

Contra pentru ca toata lumea a inceput cu intrebari stupide, nu inteleg de ce nu cauta informatii pe google despre ea si trebuie sa ne streseze cu asemenea intrebari gen: ce id are miley? straight face acum sa fim seriosi, nu cred ca are timp de mess si altele de genul.Si cred ca acestia care tot intreaba despre ea, ori se plictisesc foarte grav si nu au pe cine sa streseze cu intrebari tampite...ori.nu stiustraight face ...deci contra contra contra angry

| Mo a răspuns:

Nu sunt nici pro nici contra Miley! Pai ia ganditi-va putin.Cine asculta Miley? Fetitele de 10-11 ani care se uita pe jetix la hannah montana! Corect? Eu actionez asa:stiu, raspund, nu stiu, nu raspund!

| faranume a răspuns:

Asha e de parca stim noi ce id sau ce nr d tel arelaughing))
Ar trebui sa fim vedete sau rude cu ea ca sa avem asa ceva...
Inca cv ceri id sau nr d tel doar daca stii engleza...hee hee
Sau poate stie ea romana.

| cristi27 a răspuns:

Pe unde te duci numai miley...si eu is satul de ea

| Mefisto23 a răspuns:

Eu azi am aflat cine e fetişoara asta laughing nu inteleg ce e cu isteria asta din jurul ei, dar daca lor le place. cred ca ii trebuie o categorie aparte big grin ca sa nu se supere nimeni.

| Lary a răspuns:

Contra miley

| daddy a răspuns:

De acord cu tine happy

| Elena97M a răspuns:

Trebuie sa fim pro sau contra neaparat?

| iulia_5454 a răspuns:

Contra

| Roxu a răspuns:

Sunt cu tine, jos cu Mileyrolling on the floor.

| biby29 a răspuns:

Contra... Ce naiba vorbiti atata de ea? angry
Va face ciorba sau care-i faza?raised eyebrows

Răspuns utilizator avertizat
| nehirerdogan a răspuns:

O urasc numai miley cryus in jos in sus in stanga in dreapta peste tot oriunde intri numai despre ea auzi cinei ma? o adolescenta ca oricare doar ca are 2%voce mare lucru

| nehirerdogan a răspuns:

La categori trebuie sa mai apara una Miley Cryus se poate? poate asa scapam si noi de ea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Contra intrebarilor cu Miley si cele gen chat: "ce mai faceti".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi displac intrebarile despre miley (de genul: "ce numar de telefon are?","ce id are?","stie romana?"), insa unii chiar exagereaza. Deja a devenit enervant ca, la majoritatea intrebarilor sa existe cate un raspuns batjocoritor, legat de hannah montana, chiar daca este pe langa subiect. Sa fim seriosi, deja a inceput sa se pomeneasca despre asa ceva, mai des decat s-au pus intrebarile. Cine nu vrea sa raspunda, poate foarte usor sa dea click pe intrebarea urmatoare. Nu credeti? Stiu ca o sa primesc "stupide", dar mi se pare ilogic. Aa... si inca ceva: nu sunt fan Hannah Montana!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai parca murise. Cica au inmormintat-o linga Michael Jackson big grin tongue