| madalina2293 a întrebat:

Hallo big grin
eu am o maaaaaare problema cu compu big grin
nu stiu ce are dar atunci cand il bag in priza trebuie sa astept undeva la vreo 20-30 de minute pana se aprinde. De obicei, in mod normal se aprinde exact cand am apasat pe buton dar cand il scot din priza si il bag inapoi ii ia vreo 20 de min sa reactioneaze. Se aude un bazait dar tot nu se aprinde. Stiti cumva ce are?

3 răspunsuri:
| madalina2293 explică:

Nu. tocmai ca nu e inchis de la spate. e pur si simplu scos din priza si bagat dupa ceva timp.
si imi staaaa pana se aprinde ca uneori si uit ca am dat sa il aprind laughing

| Jello a răspuns:

Cumva il inchizi de la spate?

| Jello a răspuns:

Nu`l mai scoate din prizahee hee asa il strici big grin