| anonim_4396 a întrebat:

Happened again!

Cu visu` asta a inceput sa-mi placa. Pentru ce-i ce nu mi-au citit intrebarile, am avut niste vise mai ciudate, si tot se repeta, dar acum chiar mi-a placut. M-am pus ca de obicei la culcare, si am visat doi adolescenti, un baiat si o fata, se plimbau intr-un parc, nu stiu daca erau "in a relationship" dar erau apropiati.

Astazi, surpriza! Fata pe care o plac de cateva saptamani bune si care nu prea imi dadea atentie pana acum, a venit la mine sa vorbim despre un viitor impreuna. ( care ea daca ma saluta, eram in al-9lea cer ). Astept pareri, despre vis.

Cheers!

2 răspunsuri:
| i86e2 a răspuns:

De cate ori ti s-a intamplat sa visezi chestii care nu au legatura cu realitatea? Uneori se intampla si daca le dai importanta, esti superstitios. Ar fi ciudat sa nu se implineasca unele vise.

| YouDontHaveChances a răspuns:

Cred ca ar trebui sa te lasi de dormit...