| anonim_4396 a întrebat:

Harta de la snapchat îmi arata ca o persoana a fost la o locație respectiva acum 1 ora! Ideea ar fi ca persoana respectiva neaga cu înverșunare, dat fiind faptul ca a vizitat locația aseară de atunci având locația oprita! Sunt șanse ca harta snapchat sa dea erori? A mai pățit cineva?

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu știu ce să zic, nu văd cum ar putea harta să arate un loc random când o persoană nici n-a trecut măcar pe acolo. Adica de ce fix locu ăla și nu altul?

| zRaul123 a răspuns:

Daca scrie ca acum o ora a fost acolo inseamna ca si-a dat refresh, daca nu, ar fi scris ca a fost acolo aseara.